- Suportul BR-QME permite montarea pe stâlp sau pe perete a antenelor direcționale, a ceor sectoriale de dimensiuni mari sau a access point-urilor
| Material: | Material plastic - anvilNITE |
| Sarcină suportată: | 8 kg |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 100 mm |
| Lungime element de fixare: | 120 mm |
| Diametr element de fixare: | Ø 40 mm |
| Diametru stâlp: | Ø 35 ... Ø 70 mm |
| Culoare: | Gri |
| Caracteristici principale: | Rezistenţă foarte mare la vânt şi condiţiile atmosferice |
| Greutate: | 0.316 kg |
| Dimensiuni: | 102 x 135 x 150 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Material:
- Material plastic - anvilNITE
- Sarcină suportată:
- 8 kg
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 100 mm
- Lungime element de fixare:
- 120 mm
- Diametr element de fixare:
- Ø 40 mm
- Diametru stâlp:
- Ø 35 ... Ø 70 mm
- Culoare:
- Gri
- Caracteristici principale:
- Rezistenţă foarte mare la vânt şi condiţiile atmosferice
- Greutate:
- 0.316 kg
- Dimensiuni:
- 102 x 135 x 150 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















