- Sistem pentru fixarea carcasei camerei sau a camerei pe stâlp, din oţel vopsit prin prăfuire
| Material: | Sistem de prindere - Oțel galvanizat la cald + vopsire prin prăfuire, Șuruburi / piulițe / elemente de fixare - Galvanizat |
| Diametru stâlp: | Ø 70 ... Ø 280 mm |
| Lungime bandă: | 2 x 1 m |
| Lăţime bandă: | 26 mm |
| Compatibil cu: | TP-207, BR-145H, BR300TP, TP-210 |
| Caracteristici principale: | Fixare cu ajutorul benzilor de oţel Sarcină statică 50 kg per unitate |
| Greutate: | 0.91 kg |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Material:
- Sistem de prindere - Oțel galvanizat la cald + vopsire prin prăfuire,
- Șuruburi / piulițe / elemente de fixare - Galvanizat
- Diametru stâlp:
- Ø 70 ... Ø 280 mm
- Lungime bandă:
- 2 x 1 m
- Lăţime bandă:
- 26 mm
- Compatibil cu:
- TP-207, BR-145H, BR300TP, TP-210
- Caracteristici principale:
- Fixare cu ajutorul benzilor de oţel
- Sarcină statică 50 kg per unitate
- Greutate:
- 0.91 kg
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















