- Doză de montaj pe tavan sau perete pentru camere de supraveghere
- Prin suport se poate trece cablul coaxial si alimentare al camerei
| Diametru sistem de prindere: | Ø 47.4 mm |
| Compatibil cu camerele: | Hikvision - Speed Dome |
| Material: | Aluminiu |
| Culoare: | Alb |
| Distanţă de la suprafaţa de montare: | 500 mm |
| Greutate: | 1.3 kg |
| Dimensiuni: | Ø 116.5 x 500 mm |
| Producător: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700180 |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Diametru sistem de prindere:
- Ø 47.4 mm
- Compatibil cu camerele:
- Hikvision - Speed Dome
- Material:
- Aluminiu
- Culoare:
- Alb
- Distanţă de la suprafaţa de montare:
- 500 mm
- Greutate:
- 1.3 kg
- Dimensiuni:
- Ø 116.5 x 500 mm
- Producător:
- Hikvision
- SAP Code:
- 302700180
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
















