- WDP-05A3 este ideal pe post de sonerie sau echipament de apelare
- Echipamentul este util acasă, la birou, în clădirile publice sau în cazul persoanelor care necesită îngrijiri speciale
- Se pot achiziționa separat și conecta mai multe sonerii sau butoane acces
| Ascultă melodiile disponibile: | ![]() ![]() |
| Mod semnalizare: | Semnalizare acustică |
| Număr tonuri apel: | 16 |
| Reglaj volum: | ![]() |
| Raza de acţiune: | max. 50 m în spaţiu liber |
| Banda de frecvenţe: | 433.92 MHz |
| Alimentare: | 230 V AC - Sonerie wireless, Baterie CR2032 3V (în set) - Buton sonerie |
| Caracteristici principale: | Se pot achiziționa separat și conecta mai multe sonerii sau butoane acces |
| Indice protecție IP: | IP44 - Buton sonerie |
| Greutate: | 0.035 kg - Buton sonerie 0.09 kg - Sonerie wireless |
| Dimensiuni: | 33 x 83 x 27 mm - Buton sonerie 55 x 110 x 68 mm - Sonerie wireless |
| Producător: | EURA |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Ascultă melodiile disponibile:


- Mod semnalizare:
- Semnalizare acustică
- Număr tonuri apel:
- 16
- Reglaj volum:
- Nu
- Raza de acţiune:
- max. 50 m în spaţiu liber
- Banda de frecvenţe:
- 433.92 MHz
- Alimentare:
- 230 V AC - Sonerie wireless,
- Baterie CR2032 3V (în set) - Buton sonerie
- Caracteristici principale:
- Se pot achiziționa separat și conecta mai multe sonerii sau butoane acces
- Indice protecție IP:
- IP44 - Buton sonerie
- Greutate:
- 0.035 kg - Buton sonerie
- 0.09 kg - Sonerie wireless
- Dimensiuni:
- 33 x 83 x 27 mm - Buton sonerie
- 55 x 110 x 68 mm - Sonerie wireless
- Producător:
- EURA
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs

















