- Sirenă externă, comandat wireless, optico-acustic destinat semnalizării efracţiei sistemelor de semnalizare
- Semnalizarea optică prin LED-uri, semnalizarea acustică este generată printr-un transductor piezoelectric
- Echipamentul este alimentat de la o baterie foarte eficientă BAT-ER-3,6 cu o capacitate de 13 Ah și un interval mare de temperaturi de lucru
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
| Compatibil cu: | MTX-300 |
| Nivel de presiune sonoră: | 105 dB |
| Banda de frecvenţă a sistemului : | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Rază de acţiune radio (în spaţiu deschis): | max. 400 m |
| Funcţii cheie: | Semnalizarea optică şi acustică este pornită independent prin semnal radio Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă) Configurare de la distanță 4 moduri de semnalizare acustică la alegere Sistemul radio comunică eficient deşi are un consum foarte mic de curent |
| Culoare: | Roşu |
| Alimentare: | Baterie BAT-ER-3,6 (ER34615) 13 Ah |
| Curent maxim consumat: | 500 mA |
| Durată de viață a bateriei: | 3 ani |
| Temperatură de lucru: | -40 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.774 kg |
| Dimensiuni: | 148 x 254 x 64 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- MTX-300
- Banda de frecvenţă a sistemului :
- 433.05 MHz ... 434.79 MHz
- Rază de acţiune radio (în spaţiu deschis):
- max. 400 m
- Funcţii cheie:
- Semnalizarea optică şi acustică este pornită independent prin semnal radio
- Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă)
- Configurare de la distanță
- 4 moduri de semnalizare acustică la alegere
- Sistemul radio comunică eficient deşi are un consum foarte mic de curent
- Culoare:
- Roşu
- Alimentare:
- Baterie BAT-ER-3,6 (ER34615) 13 Ah
- Curent maxim consumat:
- 500 mA
- Durată de viață a bateriei:
- 3 ani
- Temperatură de lucru:
- -40 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.774 kg
- Dimensiuni:
- 148 x 254 x 64 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













