- Sirena externă optico-acustică SPLZ-1011-R funcţionează în două moduri: optic (prin luminarea intermitentă a LED-urilor roșii) şi acustic (printr-un semnal acustic modulat de intensitate puternică)
- Echipamentul este dotat cu 2 intrări de comandă – se poate selecta modul de comandă
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
- Ecranarea interioară este realizată din tablă zincată și reprezintă o protecţie suplimentară a elementelor de electronică împotriva avarierii mecanice
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
| Nivel de presiune sonoră: | 120 dB |
| Funcţii cheie: | Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă) Protecție antivandal |
| Acumulator intern: | 6 V / 1.2 Ah (în set) |
| Alimentare: | 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă) |
| Curent maxim consumat: | 400 mA |
| Temperatură de lucru: | -35 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 1.53 kg |
| Dimensiuni: | 298 x 197 x 90 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Funcţii cheie:
- Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă)
- Protecție antivandal
- Acumulator intern:
- 6 V / 1.2 Ah (în set)
- Alimentare:
- 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă)
- Curent maxim consumat:
- 400 mA
- Temperatură de lucru:
- -35 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 1.53 kg
- Dimensiuni:
- 298 x 197 x 90 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












