- Sirenă interior SOW-300-O cu semnalizare optică pe bază de LED-uri
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consum curent: | max. 44 mA |
| Nivel de presiune sonoră: | ![]() |
| Funcţii cheie: | 3 Moduri de semnalizare Protecție antivandal |
| Culoare: | Portocaliu |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.05 kg |
| Dimensiuni: | Ø 97 x 37 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consum curent:
- max. 44 mA
- Funcţii cheie:
- 3 Moduri de semnalizare
- Protecție antivandal
- Culoare:
- Portocaliu
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.05 kg
- Dimensiuni:
- Ø 97 x 37 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













