- Sirena externă SPL-2030 este varianta economică a sirenei SPL-2010, fără tabla galvanizată interioară care protejează electronica şi senzorul de spumă
- Echipamentul este dotat cu 2 intrări de comandă – se poate selecta modul de comandă
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
| Nivel de presiune sonoră: | 120 dB |
| Funcţii cheie: | Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă) |
| Alimentare: | 12 V DC ± 15% |
| Curent maxim consumat: | 550 mA |
| Alimentare: | (alimentare de la sursă externă) |
| Acumulator intern: | ![]() |
| Culoare: | Portocaliu |
| Temperatură de lucru: | -35 °C ... 60 °C |
| Greutate: | 0.72 kg |
| Dimensiuni: | 300 x 195 x 97 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Funcţii cheie:
- Detecție tamper (desprindere de pe suport şi deschidere carcasă)
- Alimentare:
- 12 V DC ± 15%
- Curent maxim consumat:
- 550 mA
- Alimentare:
- (alimentare de la sursă externă)
- Acumulator intern:
- Nu
- Culoare:
- Portocaliu
- Temperatură de lucru:
- -35 °C ... 60 °C
- Greutate:
- 0.72 kg
- Dimensiuni:
- 300 x 195 x 97 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













