- Sirenă externă destinată semnalizării optice și acustice a efracţiei în cazul sistemelor de alarmă
- Semnalizarea optică prin LED-uri, semnalizarea acustică este generată printr-un transductor piezoelectric
- Echipamentul este prevăzut cu un acumulator interior cu capacitatea de 1.2Ah
- Carcasa exterioară a sirenei este fabricată din policarbonat rezistent la lovire, fiind aşadar foarte rezistentă la şocurile mecanice, având și un aspectul estetic plăcut chiar şi după ani îndelungaţi de utilizare
- Carcasă solidă ce oferă protecţie tip antivandal
| Consum curent: | max. 260 mA |
| Nivel de presiune sonoră: | 120 dB |
| Culoare: | Roşu |
| Temperatură de lucru: | -35 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 1.2 kg |
| Dimensiuni: | 148 x 254 x 64 mm |
| Alimentare: | 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă) |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Consum curent:
- max. 260 mA
- Culoare:
- Roşu
- Temperatură de lucru:
- -35 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 1.2 kg
- Dimensiuni:
- 148 x 254 x 64 mm
- Alimentare:
- 12 V DC ± 15% (alimentare de la sursă externă)
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













