| Setul conține: | 10 buc. Preţ pentru un set |
| Tip de siguranţă: | Siguranţă polimerică PTC |
| Curent nominal: | 1.6 A |
| Curent comutat: | 3.2 A |
| Tensiune maximă: | 30 V DC |
| Temperatură de lucru: | -40 °C .. 85 °C |
| Dimensiuni: | 8.9x15.2mm |
| Raster: | 5.1mm |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
| Setul conține: | 10 buc. Preţ pentru un set |
| Tip de siguranţă: | Siguranţă polimerică PTC |
| Curent nominal: | 1.6 A |
| Curent comutat: | 3.2 A |
| Tensiune maximă: | 30 V DC |
| Temperatură de lucru: | -40 °C ... 85 °C |
| Dimensiuni: | 8.9x15.2mm |
| Raster: | 5.1mm |
| Garanţie: | 3 ani |
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












