- Detector PIR digital
- Sistemul optic este prevăzut cu o oglindă care asigură o sensibilitate bună și elimină aşa-zisele „zone moarte”
| Utilizare: | De interior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | PIR |
| Rază de acţiune: | 18 x 18 m |
| Reglare sensibilitate: | Potenţiometru |
| Timp alarmare: | 2 s |
| Sarcină maximă pe ieșiri: | 40 mA / 16 V DC |
| Ieşiri alarmă: | 2EOL/NC (setat cu ajutorul jumperilor) |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Alimentare: | 12 V DC / 12 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Viteză de mişcare detectabilă: | 0.3 ... 3 m/s |
| Greutate: | 0.11 kg |
| Dimensiuni: | 123 x 57 x 42 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- PIR
- Rază de acţiune:
- 18 x 18 m
- Reglare sensibilitate:
- Potenţiometru
- Timp alarmare:
- 2 s
- Sarcină maximă pe ieșiri:
- 40 mA / 16 V DC
- Ieşiri alarmă:
- 2EOL/NC (setat cu ajutorul jumperilor)
- Nu reacționează la animale de casă:
- Nu
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Alimentare:
- 12 V DC / 12 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Viteză de mişcare detectabilă:
- 0.3 ... 3 m/s
- Greutate:
- 0.11 kg
- Dimensiuni:
- 123 x 57 x 42 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













