- Senzor dual digital, echipat cu senzor PIR şi microunde
- Dacă se activează senzorul PIR, iar detecţie MW va confirma pornirea senzorului PIR, atunci semnalul de alarmă va fi transmis către centrala de alarmă
- Echipamentul este destinat securizării încăperilor cu condiţii nefavorabile - cureţi de aer, convecţie intensivă, de exemplu încăperile cu şemineuri sau încălzire prin suflare
| Utilizare: | De interior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | Pasiv infraroşu (PIR) şi microundă (MW) |
| Rază de acţiune: | 13 x 10 m |
| Reglare sensibilitate: | Senzor PIR - Potenţiometru Microunde (MW) - Potenţiometru |
| Banda de frecvență a microundelor: | 24 GHz |
| Nu reacționează la animale de casă: | ≤ 15 kg |
| Funcţie antiecranare: | ![]() |
| Timp alarmare: | 2 s |
| Sarcină maximă pe ieșiri: | 40 mA / 16 V DC |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Alimentare: | 12 V DC / 17 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Viteză de mişcare detectabilă: | 0.3 ... 3 m/s |
| Greutate: | 0.01 kg |
| Dimensiuni: | 63 x 96 x 49 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- Pasiv infraroşu (PIR) şi microundă (MW)
- Rază de acţiune:
- 13 x 10 m
- Reglare sensibilitate:
- Senzor PIR - Potenţiometru
- Microunde (MW) - Potenţiometru
- Banda de frecvență a microundelor:
- 24 GHz
- Nu reacționează la animale de casă:
- ≤ 15 kg
- Funcţie antiecranare:
- Nu
- Timp alarmare:
- 2 s
- Sarcină maximă pe ieșiri:
- 40 mA / 16 V DC
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Alimentare:
- 12 V DC / 17 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Viteză de mişcare detectabilă:
- 0.3 ... 3 m/s
- Greutate:
- 0.01 kg
- Dimensiuni:
- 63 x 96 x 49 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















