- Detector PIR digital
- Echipamentul colaborează cu orice tip de centrală de alarmă cu senzori de tip NC, 2EOL/NC (2 x 1.1 kΩ)
| Utilizare: | De interior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | PIR |
| Rază de acţiune: | 15 x 14 m |
| Reglare sensibilitate: | cu 2 pași |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Timp alarmare: | 2 s |
| Sarcină maximă pe ieșiri: | 40 mA / 16 V DC |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Caracteristici principale: | Suportă 2EOL/NC, NC |
| Alimentare: | 12 V DC / 8 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Viteză de mişcare detectabilă: | 0.3 ... 3 m/s |
| Greutate: | 0.04 kg |
| Dimensiuni: | 52 x 81 x 33 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
De mici dimensiuni
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- PIR
- Rază de acţiune:
- 15 x 14 m
- Reglare sensibilitate:
- cu 2 pași
- Nu reacționează la animale de casă:
- Nu
- Timp alarmare:
- 2 s
- Sarcină maximă pe ieșiri:
- 40 mA / 16 V DC
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Caracteristici principale:
- Suportă 2EOL/NC, NC
- Alimentare:
- 12 V DC / 8 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Viteză de mişcare detectabilă:
- 0.3 ... 3 m/s
- Greutate:
- 0.04 kg
- Dimensiuni:
- 52 x 81 x 33 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















