- Senzorul NAVY permite detectarea mişcării în zona protejată, precum şi detectarea spargerii geamului
| Utilizare: | De interior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | PIR, Detector geam spart |
| Rază de acţiune: | 12 x 13 m - Senzor PIR, 6 m - Detector geam spart |
| Reglare sensibilitate: | Potenţiometru |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Timp alarmare: | 2 s |
| Sarcină maximă pe ieșiri: | 40 mA / 16 V DC |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Alimentare: | 12 V DC / 7.5 mA |
| Caracteristici principale: | Memorie |
| Viteză de mişcare detectabilă: | 0.3 ... 3 m/s |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.07 kg |
| Dimensiuni: | 62 x 96 x 48 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- PIR,
- Detector geam spart
- Rază de acţiune:
- 12 x 13 m - Senzor PIR,
- 6 m - Detector geam spart
- Reglare sensibilitate:
- Potenţiometru
- Nu reacționează la animale de casă:
- Da
- Timp alarmare:
- 2 s
- Sarcină maximă pe ieșiri:
- 40 mA / 16 V DC
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Alimentare:
- 12 V DC / 7.5 mA
- Caracteristici principale:
- Memorie
- Viteză de mişcare detectabilă:
- 0.3 ... 3 m/s
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.07 kg
- Dimensiuni:
- 62 x 96 x 48 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














