- Detector PIR digital
| Utilizare: | De interior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | PIR |
| Rază de acţiune: | 12 x 12 m |
| Reglare sensibilitate: | ![]() |
| Nu reacționează la animale de casă: | ![]() |
| Sarcină maximă pe ieșiri: | 100 mA / 25 V DC |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Alimentare: | 12 V DC / 9 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.08 kg |
| Dimensiuni: | 60 x 105 x 43 mm |
| Producător: | BOSCH |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- De interior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- PIR
- Rază de acţiune:
- 12 x 12 m
- Reglare sensibilitate:
- Nu
- Nu reacționează la animale de casă:
- Nu
- Sarcină maximă pe ieșiri:
- 100 mA / 25 V DC
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Alimentare:
- 12 V DC / 9 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.08 kg
- Dimensiuni:
- 60 x 105 x 43 mm
- Producător:
- BOSCH
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare

















