- Senzor dual digital, echipat cu senzor PIR şi microunde
| Utilizare: | De exterior |
| Senzor piroelectric: | Dublu |
| Tip senzor: | Pasiv infraroşu (PIR) şi microundă (MW) |
| Înălţimea de montare recomandată: | 2.4 m |
| Rază de acţiune: | max. 12 x 15 m |
| Unghi de detecţie: | 100 ° |
| Reglare sensibilitate: | 16 nivele - Programare în echipament |
| Ieşire de alarmă: | NC |
| Ieşire tamper: | NC |
| Afișaj LED: | 4 s Verde - Senzor MW 2 s Roşu - Metode de alarmare 4 s Galben - Senzor PIR |
| Banda de frecvență a microundelor: | 24 GHz |
| Nu reacționează la animale de casă: | ≤ 20 kg |
| Funcţie antiecranare: | ![]() |
| Timp alarmare: | 2 s |
| Sarcină maximă pe ieșiri: | 40 mA / 16 V DC |
| Compensare digitală a temperaturii: | ![]() |
| Gradul de protecție (Grade): | EN50131-2-2 Grade 2 |
| Clasa de mediu EN 50130-5: | IIIa |
| Alimentare: | 12 V DC / 20 mA |
| Temperatură de lucru: | -40 °C ... 55 °C |
| Viteză de mişcare detectabilă: | 0.3 ... 3 m/s |
| Caracteristici principale: | Indice protecție IP - IP54 EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-2 algoritm digital de detecţie, cu compensarea temperaturii, care asigură o imunitate ridicată la alarmele false Rezistentă la intemperii Monitorizare zonă de acces Tamper – deschidere a carcasei, desprindere de pe suport |
| Culoare: | Gri |
| Greutate: | 0.174 kg |
| Dimensiuni: | 139 x 65 x 58 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Utilizare:
- De exterior
- Senzor piroelectric:
- Dublu
- Tip senzor:
- Pasiv infraroşu (PIR) şi microundă (MW)
- Înălţimea de montare recomandată:
- 2.4 m
- Rază de acţiune:
- max. 12 x 15 m
- Unghi de detecţie:
- 100 °
- Reglare sensibilitate:
- 16 nivele - Programare în echipament
- Ieşire de alarmă:
- NC
- Ieşire tamper:
- NC
- Afișaj LED:
- 4 s Verde - Senzor MW
- 2 s Roşu - Metode de alarmare
- 4 s Galben - Senzor PIR
- Banda de frecvență a microundelor:
- 24 GHz
- Nu reacționează la animale de casă:
- ≤ 20 kg
- Funcţie antiecranare:
- Da
- Timp alarmare:
- 2 s
- Sarcină maximă pe ieșiri:
- 40 mA / 16 V DC
- Compensare digitală a temperaturii:
- Da
- Clasa de mediu EN 50130-5:
- IIIa
- Alimentare:
- 12 V DC / 20 mA
- Temperatură de lucru:
- -40 °C ... 55 °C
- Viteză de mişcare detectabilă:
- 0.3 ... 3 m/s
- Caracteristici principale:
- Indice protecție IP - IP54
- EN 50130-4, EN50130-5, EN 50131-1, EN 50131-2-2
- algoritm digital de detecţie, cu compensarea temperaturii, care asigură o imunitate ridicată la alarmele false
- Rezistentă la intemperii
- Monitorizare zonă de acces
- Tamper – deschidere a carcasei, desprindere de pe suport
- Culoare:
- Gri
- Greutate:
- 0.174 kg
- Dimensiuni:
- 139 x 65 x 58 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















