- Routerul mini TL-WR802N poate fi utilizat atât acasă cât și în călătorie
- Echipamentul se instalează rapid şi simplu
- Datorită celor 5 moduri de lucru, TL-WR802N poate fi folosit aproape oriunde
- Routerul TL-WR802N oferă funcții de control acces, QoS, iar serverul DHCP furnizează adrese IP echipamentelor conectare
| Bandă de frecvenţe: | 2.4 GHz ... 2.4835 GHz |
| Tip antenă: | Antenă interioară |
| Standarde: | IEEE 802.11 b/g/n |
| Viteză de comunicaţie: | 300 Mbps |
| Modulație: | OFDM, BPSK, QPSK |
| Porturi LAN: | 1 x 10/100 Mbps (RJ-45) |
| Indicatoarele LED: | Power, Stare conexiune |
| Senzitivitate receptor: | 270M: -65dBm@10% PER 130M: -70dBm@10% PER 108M: -82dBm@10% PER 54M: -73dBm@10% PER 11M: -82dBm@8% PER 6M: -86dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| DDNS: | No-IP DynDNS Comexe |
| Server DHCP: | ![]() |
| Actualizare firmware: | ![]() |
| Moduri de funcţionare: | Router, AP, Client, Repetor, Bridge |
| Protecții: | 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Tablou de acces / restricţionare definit pe adresele MAC ale cardurilor client Restricționarea accesului la Internet pe bază de adresă IP, MAC şi porturi TCP/IP |
| Interfaţa de management: | Browser web |
| Putere emisie: | < 20 dBm |
| Alimentare: | 5 V DC / 600 mA (alimentator în set) de la portul USB |
| Caracteristici principale: | clonare adresă MAC Firewall Restricționare acces Internet Rutare statică / dinamică |
| Temperatură de lucru: | 0 °C ... 40 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 90 % (fără condensare) |
| Greutate: | 0.170 kg |
| Dimensiuni: | 57 x 57 x 18 mm |
| Producător: | TP-LINK |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Bandă de frecvenţe:
- 2.4 GHz ... 2.4835 GHz
- Tip antenă:
- Antenă interioară
- Standarde:
- IEEE 802.11 b/g/n
- Viteză de comunicaţie:
- 300 Mbps
- Porturi LAN:
- 1 x 10/100 Mbps (RJ-45)
- Indicatoarele LED:
- Power, Stare conexiune
- Senzitivitate receptor:
- 270M: -65dBm@10% PER
- 130M: -70dBm@10% PER
- 108M: -82dBm@10% PER
- 54M: -73dBm@10% PER
- 11M: -82dBm@8% PER
- 6M: -86dBm@10% PER
- 1M: -90dBm@8% PER
- DDNS:
- No-IP
- DynDNS
- Comexe
- Server DHCP:
- Da
- Actualizare firmware:
- Da
- Moduri de funcţionare:
- Router,
- AP,
- Client,
- Repetor,
- Bridge
- Protecții:
- 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Tablou de acces / restricţionare definit pe adresele MAC ale cardurilor client
Restricționarea accesului la Internet pe bază de adresă IP, MAC şi porturi TCP/IP - Interfaţa de management:
- Browser web
- Putere emisie:
- < 20 dBm
- Alimentare:
- 5 V DC / 600 mA (alimentator în set)
- de la portul USB
- Caracteristici principale:
- clonare adresă MAC
- Firewall
- Restricționare acces Internet
- Rutare statică / dinamică
- Temperatură de lucru:
- 0 °C ... 40 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 90 % (fără condensare)
- Greutate:
- 0.170 kg
- Dimensiuni:
- 57 x 57 x 18 mm
- Producător:
- TP-LINK
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
















