- Modul de comandă cu relee pentru comutare curenți mari. Releele sunt o metodă sigură de comutare a curenților mari ce oferă o izolație galvanică bună între modulul de comandă și sarcina comandată
| Număr de relee: | 1 |
| Alimentare: | 5 ... 9 V DC |
| Consum curent: | 80 mA / 5 V DC |
| Sarcină maximă releu: | 5 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Ieşire: | NO |
| Utilizare: | releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice |
| Caracteristici principale: | montaj pe şină DIN, TS-35, Afișaj LED, Protecții : Supratensiune, Conectare inversă |
| Temperatură de lucru: | -40 °C ... 85 °C |
| Greutate: | 0.03 kg |
| Dimensiuni: | 73 x 12 x 41 mm |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Număr de relee:
- 1
- Alimentare:
- 5 ... 9 V DC
- Consum curent:
- 80 mA / 5 V DC
- Ieşire:
- NO
- Utilizare:
- releu pentru electromagneți sau yale electromagnetice
- Caracteristici principale:
- montaj pe şină DIN, TS-35,
- Afișaj LED,
- Protecții : Supratensiune, Conectare inversă
- Temperatură de lucru:
- -40 °C ... 85 °C
- Greutate:
- 0.03 kg
- Dimensiuni:
- 73 x 12 x 41 mm
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs











