- AWZ-516 are memorate 18 moduri de funcționare și poate fi setat spre a funcționa în oricare dintre acestea
- Echipamentul poate fi utilizat pentru prelungirea impulsurilor de comandă, de ex. a funcţionării închizătoarelor, yalelor electromagnetice, comandării bistabililor, precum şi pentru proiectele de control acces, cu dependinţă logică de starea: senzorul de deschidere a uşii (contactor), butonului de ieşire ş.a.m.d.
| Număr de relee: | 1 |
| Alimentare: | 10 ... 14 V DC |
| Consum curent: | 51 mA (max) |
| Sarcină maximă releu: | 10 A (max), 30 V DC / 250 V AC (max) |
| Ieşire: | 1 x NO/NC |
| Caracteristici principale: | Memorie nevolatilă EEPROM, Setări timp 1 s ... 99 h, Afișaj LED |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 40 °C |
| Greutate: | 0.05 kg |
| Dimensiuni: | 100 x 43 x 23 mm |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr de relee:
- 1
- Alimentare:
- 10 ... 14 V DC
- Consum curent:
- 51 mA (max)
- Ieşire:
- 1 x NO/NC
- Caracteristici principale:
- Memorie nevolatilă EEPROM,
- Setări timp 1 s ... 99 h,
- Afișaj LED
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 40 °C
- Greutate:
- 0.05 kg
- Dimensiuni:
- 100 x 43 x 23 mm
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















