- Modul de comandă cu relee pentru comutare curenți mari. Releele sunt o metodă sigură de comutare a curenților mari ce oferă o izolație galvanică bună între modulul de comandă și sarcina comandată
| Număr de relee: | 2 |
| Alimentare: | 10 ... 15 V DC, 21 ... 28 V DC (setat cu ajutorul jumperilor) |
| Consum curent: | 75 mA (max) |
| Sarcină maximă releu: | 2 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Ieşire: | 2 x NO/NC |
| Caracteristici principale: | activare a releelor prin tensiune joasă sau înaltă - Intrare T+ / T- Afișaj LED |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 40 °C |
| Greutate: | 0.04 kg |
| Dimensiuni: | 79 x 43 x 23 mm |
| Producător: | PULSAR |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr de relee:
- 2
- Consum curent:
- 75 mA (max)
- Ieşire:
- 2 x NO/NC
- Caracteristici principale:
- activare a releelor prin tensiune joasă sau înaltă - Intrare T+ / T-
- Afișaj LED
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 40 °C
- Greutate:
- 0.04 kg
- Dimensiuni:
- 79 x 43 x 23 mm
- Producător:
- PULSAR
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs














