- Modulul PK2-12-PWT se compune din 2 relee de comutare, comandate independent şi sistemele de configurare care permit comutarea releelor în stare low sau high
- Modul de comandă cu relee pentru comutare curenți mari. Releele sunt o metodă sigură de comutare a curenților mari ce oferă o izolație galvanică bună între modulul de comandă și sarcina comandată
| Număr de relee: | 2 |
| Alimentare: | 10 ... 16 V DC |
| Consum curent: | max. 2 x 35 mA / 12 V DC |
| Sarcină maximă releu: | max. 2 x 10 A, 30 V DC / 50 V AC |
| Tensiunea de alimentare a releului H: | > 4 V |
| Tensiunea de alimentare a releului L: | < 2.7 V |
| Ieşire: | 2 x NO/NC |
| Caracteristici principale: | Afișaj LED, Protecții : Supratensiune, Conectare inversă, 2 x Siguranţe fuzibile de (5/20mm) temporizate 10 A, Carcasă rezistentă la stropire |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 40 °C |
| Greutate: | 0.11 kg |
| Dimensiuni: | 120 x 90 x 36 mm |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Număr de relee:
- 2
- Alimentare:
- 10 ... 16 V DC
- Consum curent:
- max. 2 x 35 mA / 12 V DC
- Tensiunea de alimentare a releului H:
- > 4 V
- Tensiunea de alimentare a releului L:
- < 2.7 V
- Ieşire:
- 2 x NO/NC
- Caracteristici principale:
- Afișaj LED,
- Protecții : Supratensiune, Conectare inversă, 2 x Siguranţe fuzibile de (5/20mm) temporizate 10 A,
- Carcasă rezistentă la stropire
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 40 °C
- Greutate:
- 0.11 kg
- Dimensiuni:
- 120 x 90 x 36 mm
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs















