- PK1-12-ZPC permite prelungirea unui impuls scurt de activare cu timpul stabilit prin intermediul potenţiometrului
- Echipamentul poate fi utilizat pentru prelungirea impulsurilor de comandă, de ex. a funcţionării închizătoarelor, yalelor electromagnetice, comandării bistabililor, precum şi pentru proiectele de control acces, cu dependinţă logică de starea: senzorul de deschidere a uşii (contactor), butonului de ieşire ş.a.m.d.
| Număr de relee: | 1 |
| Alimentare: | 10 ... 16 V DC |
| Consum curent: | 35 mA (max) |
| Sarcină maximă releu: | 10 A (max) @ 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Ieşire: | 1 x NO/NC |
| Caracteristici principale: | Setări timp 1. Interval : 2 s ... 60 s , 2. Interval : 10 s ... 10 minute Afișaj LED |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 40 °C |
| Greutate: | 0.025 kg |
| Dimensiuni: | 47 x 40 x 23 mm |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Număr de relee:
- 1
- Alimentare:
- 10 ... 16 V DC
- Consum curent:
- 35 mA (max)
- Ieşire:
- 1 x NO/NC
- Caracteristici principale:
- Setări timp
1. Interval : 2 s ... 60 s ,
2. Interval : 10 s ... 10 minute - Afișaj LED
- Setări timp
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 40 °C
- Greutate:
- 0.025 kg
- Dimensiuni:
- 47 x 40 x 23 mm
- Producător:
- DELTA
- Garanţie:
- 3 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs





















