Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Adaptor singlemode DUPLEX AD-2SC/2ST

Adaptor singlemode duplex Adaptor hibrid DUPLEX AD-2SC/2ST singlemode, care conectează doi conectori SC cu doi con... Vezi mai mult
      Adaptor singlemode DUPLEX AD-2SC/2ST - 1
      Adaptor singlemode DUPLEX AD-2SC/2ST
      Adaptor singlemode DUPLEX AD-2SC/2ST
      Cod produs:AD-2SC/2ST
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      AD-2SC/2ST

      Fișă tehnică

      Tip
      duplex
      Conector
      SC - ST
      Mufa 1
      SC duplex
      Mufa 2
      ST duplex
      Tip fibră
      Singlemode
      Adaptor singlemode DUPLEX AD-2SC/2ST - 1

      Adaptor singlemode DUPLEX AD-2SC/2ST

      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns