În cazul funcționării în regim continuu (24h/24) consumul nu trebuie să depăşească 80% din curentul maxim furnizat
Vă rugăm să asigurați o răcire adecvată echipamentului în timpul funcționării!
| Tip alimentator: | Transformator |
| Tensiune de alimentare: | 230 V AC |
| Tensiune ieşire: | 24 V AC |
| Curent maxim: | 3 A |
| Utilizare: | sisteme PTZ, camere Speed Dome |
| Ieşire: | 1 buc. |
| Dimensiuni: | Ø 87x43mm |
| Greutate: | 1.13 kg |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
| Tip alimentator: | Transformator |
| Tensiune de alimentare: | 230 V AC |
| Tensiune ieşire: | 24 V AC |
| Curent maxim: | 3 A |
| Utilizare: | sisteme PTZ, camere Speed Dome |
| Ieşire: | 1 buc. |
| Dimensiuni: | Ø 87x43mm |
| Greutate: | 1.13 kg |
| Garanţie: | 2 ani |
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs




