OPV-32S protejează toate firele cablului UTP prin conducerea curentului suplimentar la împământare, asigurând o protecţie împotriva supratensiunii în echipamentele electronice. Echipamentul este destinat aplicaţiilor care transmit semnalul video diferenţial, cu ajutorul cablului UTP. OPV-32S nu cauzează pierderi de semnal video şi este un echipament pasiv, fără alimentare.
ATENŢIE! Înainte de instalare trebuie să citiţi următoarele recomandări: Conectările nu pot fi efectuate în timpul furtunilor. OPV-32S se conectează la o instalaţie de împământare de bună calitate. Limitatorul trebuie amplasat cât mai aproape de echipamentul protejat.
| Standard: | AHD - 5 Mpx, HD-CVI - 8 Mpx 4K UHD, HD-TVI - 5 Mpx, CVBS - PAL / NTSC |
| Pragul tensiunii de protecţie (fir-fir): | > 2.4 V |
| Pragul de tensiune (fir - împământare): | > 18.4 V |
| Curentul maxim de descărcare: | 5 kA (8/20µs) |
| Impedanţa serie per linie: | 1 Ω |
| Capacitatea: | < 7 pF |
| Timp de reacție: | 15 ns |
| Împământare: | şurub 5mm |
| Număr de canale: | 8 |
| Firele protejate din conectorul RJ-45: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Tip conectori UTP de intrare/ieşire: | 16 x RJ-45 (8-pin, 4 perechi) |
| Tip carcasă: | 1RU (19") |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | -50 °C .. 55 °C / < 95 % |
| Dimensiuni (lăţime/înălţime/adâncime)/greutate: | 483x44x135mm / 1.35 kg |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
| Standard: | |
| Pragul tensiunii de protecţie (fir-fir): | > 2.4 V |
| Pragul de tensiune (fir - împământare): | > 18.4 V |
| Curentul maxim de descărcare: | 5 kA (8/20µs) |
| Impedanţa serie per linie: | 1 Ω |
| Capacitatea: | < 7 pF |
| Timp de reacție: | 15 ns |
| Împământare: | şurub 5mm |
| Număr de canale: | 8 |
| Firele protejate din conectorul RJ-45: | 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Tip conectori UTP de intrare/ieşire: | 16 x RJ-45 (8-pin, 4 perechi) |
| Tip carcasă: | 1RU (19") |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | -50 °C ... 55 °C / < 95 % |
| Dimensiuni (lăţime/înălţime/adâncime)/greutate: | 483x44x135mm / 1.35 kg |
| Producător: | DELTA |
| Garanţie: | 3 ani |
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs







