×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.
Menu

Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC)

L58315

DIPOL

Produs nou

Nivel stoc:
>

Preț  655,05 Lei (550,46 Lei fără TVA) 

SEAP


Transport GRATUIT*

Descriere

Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC)
Bobina de Lansare de Fibra Optica pentru OTDR (singlemode, 150 m, în cutie, FC/PC - SC/APC)
Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC)
Interiorul cutiei și conectorii de la capetele fibrei
Bobină de lansare de fibra optică pentru măsurători cu echipamente tip OTDR în sisteme de cablare cu fibră optică. Fibra singlemode (G.652D) de 150 m permite efectuarea măsurătorilor cu impulsuri de durată scurtă și medie. Fibra este terminată la un capăt cu conector SC/APC și la celălalt cu FC/PC, putând fi astfel folosită în mai multe sisteme fără adaptori adiționali direct cu reflectometrul Grandway FHO-3000-D26 L5828.
Bobina este adăpostită într-o cutie solidă cu dimensiunile de 260X170X70 mm. În interiorul cutiei este un compartiment ce ascunde fibra, utilizatorul are acces numai la capetele fibrei.
Capetele fibrei au o lungime de 1.5 metri

Pentru mai multe informații despre Bobină de lansare singlemode 150 m (în cutie, FC/PC - SC/APC), contactați-ne la telefon 021.725.48.69 sau pe email office@ethercom.ro .