Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Pigtail optic LC/PC, multimode, 50/125, 0,9mm, 1m OM3 multimode

Tip conector: LC ; Tip fibră optică: Fibre multimod : OM3 ; Atenuare: 0.08 dB ; Lungime: 2 m ; ... Vezi mai mult
    • La reducere!
    PIGTAIL MULTIMOD - MUFĂ LC PIG-LC-MM-OM3 - 1
    Pigtail optic LC/PC, multimode, 50/125, 0,9mm, 1m OM3 multimode
    Pigtail optic LC/PC, multimode, 50/125, 0,9mm, 1m OM3 multimode
    Cod produs:PIG-LC-MM-OM3
    • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
    • SEAP? Publicăm imediat!
    • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
    720 lei
    Livrare în 5-7 zile
    În stoc furnizor
    Transport gratuit peste 1000 RON
    Retur gratuit
    Livrare rapidă
    Suport tehnic gratuit
    PIG-LC-MM-OM3

    Fișă tehnică

    Lungime
    2m
    Tip cablu
    Pigatil
    Conector
    LC
    Tip fibră
    OM3 (50/125um)
    PIGTAIL MULTIMOD - MUFĂ LC PIG-LC-MM-OM3 - 1

    Pigtail optic LC/PC, multimode, 50/125, 0,9mm, 1m OM3 multimode

    720 lei
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    Livrare în 5-7 zile
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    SEAP

    Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns