Set 10 x pigtail optic SC/UPC singlemode G-652D 9/125 0.9mm 1m

Setul conține: 10 buc. Preţ pentru un set ; Tip conector: SC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm : G-652.D ; L... Vezi mai mult
10 Buc
    • La reducere!
    Set pigtail SC singlemode 1m 10buc - 1
    Set 10 x pigtail optic SC/UPC singlemode G-652D 9/125 0.9mm 1m
    Set 10 x pigtail optic SC/UPC singlemode G-652D 9/125 0.9mm 1m
    Set 10 x pigtail optic SC/UPC singlemode G-652D 9/125 0.9mm 1m
    Cod produs:PIG-SC*P10
    • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
    • SEAP? Publicăm imediat!
    • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
    4207 lei
    Livrare în 1-2 zile
    Ultimele produse în stoc
    Transport gratuit peste 1000 RON
    Retur gratuit
    Livrare rapidă
    Suport tehnic gratuit
    PIG-SC*P10

    Fișă tehnică

    Lungime
    1m
    Tip cablu
    Pigatil
    Conector
    SC
    Tip fibră
    Singlemode
    Set pigtail SC singlemode 1m 10buc - 1

    Set 10 x pigtail optic SC/UPC singlemode G-652D 9/125 0.9mm 1m

    4207 lei
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    Livrare în 1-2 zile
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    SEAP

    Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns