- Priză multiplă rackabilă L19/8 cu înălțime de 1U pentru alimentarea cabinetelor RACK
| Tensiune nominală: | 230 V AC / 50 Hz |
| Curent maxim total: | 16 A |
| Puterea maximă cumulată: | 3500 W |
| Numărul de prize: | 8 cu priză universală 230 V (Schuko) |
| Schemă montaj: | În dulapuri de tip RACK 19" |
| Lungime cablu de alimentare: | 1.8 m |
| Tip carcasă: | 1 U RACK 19" |
| Întrerupător: | Da (cu LED integrat) |
| Greutate: | 0.74 kg |
| Dimensiuni: | 484 x 45 x 57 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Tensiune nominală:
- 230 V AC / 50 Hz
- Curent maxim total:
- 16 A
- Puterea maximă cumulată:
- 3500 W
- Numărul de prize:
- 8 cu priză universală 230 V (Schuko)
- Schemă montaj:
- În dulapuri de tip RACK 19"
- Lungime cablu de alimentare:
- 1.8 m
- Tip carcasă:
- 1 U RACK 19"
- Întrerupător:
- Da (cu LED integrat)
- Greutate:
- 0.74 kg
- Dimensiuni:
- 484 x 45 x 57 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














