Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Patchcord singlemode LC - LC 1 m

Tip conector: LC <-> LC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 1 m ; ... Vezi mai mult
      Patchcord singlemode  LC - LC 1 m - 1
      Patchcord singlemode LC - LC 1 m
      Patchcord singlemode LC - LC 1 m
      Cod produs:PC-LC/LC
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      787 lei
      Livrare în 5-7 zile
      În stoc furnizor
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      PC-LC/LC

      Fișă tehnică

      Tip
      simplex
      Lungime
      1m
      Tip cablu
      Patchcord FO
      Mufa 1
      LC
      Mufa 2
      LC
      Tip fibră
      Singlemode

      produse în această categorie

      Patchcord singlemode  LC - LC 1 m - 1

      Patchcord singlemode LC - LC 1 m

      787 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 5-7 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns