Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Patchcord LC-SC singlemode duplex 2 m

Tip conector: LC/UPC <-> SC/UPC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Atenuarea de inserție maximă a conect... Vezi mai mult
    • La reducere!
    Patchcord LC-SC singlemode duplex 2 m - 1
    Patchcord LC-SC singlemode duplex 2 m
    Patchcord LC-SC singlemode duplex 2 m
    Cod produs:PC-2LC/2SC-2
    • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
    • SEAP? Publicăm imediat!
    • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
    1839 lei
    Livrare în 5-7 zile
    În stoc furnizor
    Transport gratuit peste 1000 RON
    Retur gratuit
    Livrare rapidă
    Suport tehnic gratuit
    PC-2LC/2SC-2

    Fișă tehnică

    Tip
    duplex
    Lungime
    2m
    Tip cablu
    Patchcord FO
    Mufa 1
    LC duplex
    Mufa 2
    SC duplex
    Tip fibră
    Singlemode

    produse în această categorie

    Patchcord LC-SC singlemode duplex 2 m - 1

    Patchcord LC-SC singlemode duplex 2 m

    1839 lei
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    Livrare în 5-7 zile
    Cerere ofertă instalator

    Cerere ofertă pentru firme instalatoare

    -+
    SEAP

    Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns