Patchcord LC-LC multimode duplex OM3 2 m

Tip conector: LC <-> LC, Duplex ; Tip fibră optică: 50 / 125 µm Fibre multimod ; Lungime: 2 m ; ... Vezi mai mult
      Patchcord LC-LC multimode duplex OM3 2 m - 1
      Patchcord LC-LC multimode duplex OM3 2 m
      Patchcord LC-LC multimode duplex OM3 2 m
      Cod produs:PC-2LC/2LC-MM-OM3-2
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      2886 lei
      Livrare în 5-7 zile
      În stoc furnizor
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      PC-2LC/2LC-MM-OM3-2

      Fișă tehnică

      Tip
      duplex
      Lungime
      2m
      Tip cablu
      Patchcord FO
      Mufa 1
      LC duplex
      Mufa 2
      LC duplex
      Tip fibră
      OM3 (50/125um)

      produse în această categorie

      Patchcord LC-LC multimode duplex OM3 2 m - 1

      Patchcord LC-LC multimode duplex OM3 2 m

      2886 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 5-7 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns