×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Patchcord SC-SC singlemode duplex 2 m

PC-2SC/2SC-2

24 de luni

Tip conector: SC/UPC <-> SC/UPC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 2 m ;

Detalii

Nivel stoc:
>

Preț  18,50 Lei (15,54 Lei fără TVA) 

SEAP
Sunt instalator, vreau preț mai bun!
- +

Patchcord optic singlemode duplex cu manta din LSZH. Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.

Tip conector:SC/UPC <-> SC/UPC
Tip fibră optică:9  / 125 µm
Atenuarea de inserție maximă a conectorului:0.18 dB
Caracteristici principale:Izolație LSZH (eng. Low Smoke Zero Halogen) – semnifică o cantitate redusă de gaze toxice emise în timpul arderii
Lungime:2 m
Garanţie:2 ani
Conectorii patchcord-ului

Fișă tehnică

Tipduplex
Lungime2 m
Tip cabluPatchcord FO
Mufa 12xSC
Mufa 22xSC
Tip fibrăSinglemode

Review-uri

Click aici pentru a scrie un review

Pentru mai multe informații despre Patchcord SC-SC singlemode duplex 2 m, contactați-ne la telefon 021.725.48.69 sau pe email [email protected] .