×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Patchcord singlemode FC - FC 10 m

PC-FC/FC-10

24 de luni

Tip conector: FC <-> FC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 10 m ; Caracteristici principale: Standard: G.657 A, Manșonul de metal previne deconectarea accidentală a mufelor, Izolație LSZH (eng. Low Smoke Zero Halogen) – semnifică o cantitate redusă de gaze toxice emise în timpul arderii, Rezistent la radiaţii UV ;

Detalii

Nivel stoc:
>

Preț  73,43 Lei (61,70 Lei fără TVA) 

SEAP

Date tehnice

Tipsimplex
Lungime10 m
Tip cabluPatchcord FO
Mufa 1FC
Mufa 2FC
Tip fibrăSinglemode
Tip conector:FC <-> FC
Tip fibră optică:9  / 125 µm
Lungime:10 m
Caracteristici principale:
  • Standard: G.657 A,
  • Manșonul de metal previne deconectarea accidentală a mufelor,
  • Izolație LSZH (eng. Low Smoke Zero Halogen) – semnifică o cantitate redusă de gaze toxice emise în timpul arderii,
  • Rezistent la radiaţii UV
  • Garanţie:2 ani

    Pentru mai multe informații despre Patchcord singlemode FC - FC 10 m, contactați-ne la telefon 021.725.48.69 sau pe email office@ethercom.ro .