×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Patchcord singlemode FC - FC 3 m

PC-FC/FC-3.0

24 de luni

Tip conector: FC <-> FC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 3 m ; Caracteristici principale: Standard: G.657A, Manșonul de metal previne deconectarea accidentală a mufelor, Izolație LSZH (eng. Low Smoke Zero Halogen) – semnifică o cantitate redusă de gaze toxice emise în timpul arderii, Rezistent la radiaţii UV ;

Detalii

Nivel stoc: Sunați pentru termen de livrare

Preț  33,10 Lei (27,82 Lei fără TVA) 

SEAP
Sunt instalator, vreau preț mai bun!
- +

Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.

Tip conector:FC <-> FC
Tip fibră optică:9  / 125 µm
Lungime:3 m
Caracteristici principale:
  • Standard: G.657A,
  • Manșonul de metal previne deconectarea accidentală a mufelor,
  • Izolație LSZH (eng. Low Smoke Zero Halogen) – semnifică o cantitate redusă de gaze toxice emise în timpul arderii,
  • Rezistent la radiaţii UV
  • Garanţie:2 ani

    Fișă tehnică

    Tipsimplex
    Lungime3 m
    Tip cabluPatchcord FO
    Mufa 1FC
    Mufa 2FC
    Tip fibrăSinglemode

    Review-uri

    Click aici pentru a scrie un review

    Informații suplimentare

    Imaginile, stocul și specificațiile tehnice ale Patchcord singlemode FC - FC 3 m au caracter informativ și pot conține erori sau chiar accesorii ce sunt sau nu incluse în pachetul standard al produsului. Acestea pot fi schimbate fără înstiinare prealabilă și nu constituie obligativitate contractuală. Va stam oricand la dispozitie pentru eventuale clarificari.