×
Informații legislative
Când vizitați un site web, acesta poate stoca sau prelua informații în browser-ul dvs., mai ales sub forma "cookie-urilor". Aceste informații, care ar putea fi despre dvs., despre preferințele dvs. sau despre dispozitivul dvs. (computer, tableta sau telefon), sunt utilizate în cea mai mare parte pentru a face ca site-ul să funcționeze așa cum vă așteptați. Puteți afla mai multe despre modul în care folosim cookie-urile pe acest site și pentru a împiedica setarea cookie-urilor esențiale, făcând click pe diferitele rubrici ale categoriilor de mai jos. Totuși, dacă faceți acest lucru, aceasta poate afecta experiența dvs. pe site și serviciile pe care le putem oferi.

Patchcord singlemode SC/APC - SC/APC 50 m

PC-SC-APC/SC-APC-50

24 de luni

Tip conector: SC-APC <-> SC-APC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 50 m ;

Detalii

Nivel stoc:
>

Preț  56,33 Lei (47,34 Lei fără TVA) 

SEAP

Date tehnice

Tipsimplex
Lungime50 m
Tip cabluPatchcord FO
Mufa 1SC-APC
Mufa 2SC-APC
Tip fibrăSinglemode

.Patchcord unimodal simplex cu căptuşeală PVC.Patchcord-urile optice sunt folosite la transmisia semnalelor luminoase între echipamente optice, de exemplu: media convertoare, module sfp, ODF-uri și cutii terminale FTTH.

Tip conector:SC-APC <-> SC-APC
Tip fibră optică:9  / 125 µm
Atenuarea:≤ 0.3 dB
Caracteristici principale:
  • Standard: G.657 A
  • manta PVC
  • Lungime:50 m
    Garanţie:2 ani

    Produse comandate împreună cu acest produs:

    Pentru mai multe informații despre Patchcord singlemode SC/APC - SC/APC 50 m, contactați-ne la telefon 021.725.48.69 sau pe email office@ethercom.ro .