Patchcord FTTH SC/APC singlemode 20 m (conectori verzi)

Tip conector: SC-APC <-> SC-APC ; Tip fibră optică: 9 / 125 µm ; Lungime: 20 m ; ... Vezi mai mult
      Patchcord FTTH SC/APC singlemode 20 m (conectori verzi) - 1
      Patchcord FTTH SC/APC singlemode 20 m (conectori verzi)
      Patchcord FTTH SC/APC singlemode 20 m (conectori verzi)
      Cod produs:PC-SC-APC/SC-APC-20
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      2395 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit
      PC-SC-APC/SC-APC-20

      Fișă tehnică

      Tip
      simplex
      Lungime
      20m
      Tip cablu
      Patchcord FO
      Mufa 1
      SC/APC
      Mufa 2
      SC/APC
      Tip fibră
      Singlemode

      produse în această categorie

      Patchcord FTTH SC/APC singlemode 20 m (conectori verzi) - 1

      Patchcord FTTH SC/APC singlemode 20 m (conectori verzi)

      2395 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns