- Conectorul de ieșire sub unghi micşorează spaţiul necesar pentru montarea camerei
- Acesta este foarte important în cazul montării într-o carcasă exterioară sau instalarea camerei imediat lângă perete
| Conector: | BNC Mufă unghiulară |
| Fixare pe cablu: | Sertizare |
| Fixare ecranare: | Sertizare |
| Fixare pe conductor: | Prin înșurubare |
| Utilizare: | Cablu coaxial |
| Diametru cablu: | max. 7.2 mm |
| Impedanţă: | 75 Ω |
| Material: | Metal / PET |
| Exemplu de utilizare: | RG59 YWDX RG6 HFEK Triset113 |
| Caracteristici principale: | Bandă de frecvențe largă Rezistentă la coroziune Montaj simplu şi rapid |
| Greutate: | 0.020 kg |
| Dimensiuni: | Ø 40 mm x 40 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Conector:
- BNC Mufă unghiulară
- Fixare pe cablu:
- Sertizare
- Fixare ecranare:
- Sertizare
- Fixare pe conductor:
- Prin înșurubare
- Utilizare:
- Cablu coaxial
- Diametru cablu:
- max. 7.2 mm
- Impedanţă:
- 75 Ω
- Material:
- Metal / PET
- Exemplu de utilizare:
- RG59
- YWDX
- RG6
- HFEK
- Triset113
- Caracteristici principale:
- Bandă de frecvențe largă
- Rezistentă la coroziune
- Montaj simplu şi rapid
- Greutate:
- 0.020 kg
- Dimensiuni:
- Ø 40 mm x 40 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














