Acest website colectează date personale și folosește cookie-uri. Pentru mai multe informații, faceti click aici.

Modul SFP 20km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

Modul SFP 1,25G FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră... Vezi mai mult
      Modul SFP 20km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX - 1
      Modul SFP 20km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX
      Modul SFP 20km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX
      Cod produs:CBT4151
      Producător:Fibertechnic®
      • Găsit undeva mai ieftin?Spune-ne
      • SEAP? Publicăm imediat!
      • Instalator sau revanzător?Cere ofertă
      5196 lei
      Livrare în 1-2 zile
      Ultimele produse în stoc
      Transport gratuit peste 1000 RON
      Retur gratuit
      Livrare rapidă
      Suport tehnic gratuit

      Modul SFP SC 1000Base-Bx FS-B5324-FS20D WDM (Wavelength Division Multiplexing) single mode, ce folosește o singură fibră, bi-direcțional, TX/RX în banda 1550/1310nm cu distanță maximă de transmisie de 20km, conector SC simplex și modul DDM (Digital Diagnostics Monitoring).


      Modulele optice FiberTechnic sunt conforme cu standardele SFP MSA și SFF-8472 pentru conversia unui semnal electric într-un semnal optic.

      Acestea sunt dedicate lucrului cu switchuri, routere și convertoare media în soluții pentru operator, birou și industriale (seria industrială - gamă largă de temperaturi de funcționare). Un avantaj suplimentar al modulelor este sistemul de blocare, care protejează împotriva scoaterii accidentale a modului. Modulele Fibertechnic sunt controlate și verificate pentru a garanta funcționarea corectă.

      FiberTechnic SFP 1000Base-Bx FS-B5324-FS20D WDM este un modul singlemode SC simplex care folosește o singură fibră pentru transmisia de date în ambele direcții pe unde TX: 1550nm RX: 1310nm cu putere optică suficientă pentru o distanță de până la 20 km. in modul de diagnostic DDM (Digital Diagnostics Monitoring). Transceiver-ul folosește Multipe Quantum Tube A și B cu standardul IEC 60825. Toate modulele îndeplinesc cerințele de siguranță pentru laser de Clasa I.

      Oferim module SFP FiberTechnic cu suport deplin, inclusiv consiliere privind selectarea modulelor în funcție de nevoi și programarea acestora pentru orice echipamente disponibile pe piață.


      Modulele SFP FIBERTECHNIC sunt compatibile cu echipamente MikroTik, Ubiquiti, TP-Link și altele

      Fibertechnic®
      CBT4151

      Fișă tehnică

      Conector
      SC
      Distanță
      20 km
      Tip fibră
      Singlemode
      Viteză transmisie
      1 Gbps
      WDM
      da
      DDMI
      Yes

      produse în această categorie

      Modul SFP 20km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX - 1

      Modul SFP 20km gigabit WDM singlemode 1550/1310nm SC DDM Fibertechnic 1000Base-BX

      5196 lei
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      Livrare în 1-2 zile
      Cerere ofertă instalator

      Cerere ofertă pentru firme instalatoare

      -+
      SEAP

      Completați formularul de mai jos cu produsele dorite pentru publicare în SEAP și revenim cât mai rapid cu un răspuns