- Set de extender pentru semnal HDMI, IR prin fibră optică. Folosește fibră optică singlemode și poate acoperi distanțe de până la 40km
| Transmiţător: | |
| Intrări: | 1 buc. HDMI |
| Ieşiri: | 1 buc. LC 1 buc. JACK Transmiţător IR |
| Receptor: | |
| Ieşiri: | 1 buc. HDMI |
| Intrări: | 1 buc. LC 1 buc. JACK Receptor IR |
| Rezoluții suportate la ieșirea HDMI: | 480i @ 60Hz 480p @ 60Hz 576i @ 50Hz 576p @ 50Hz 720p @ 50/60Hz 1080i @ 50/60Hz 1080p @ 50/60Hz |
| Rezoluții suportate la intrarea HDMI: | 480p @ 60Hz 576p @ 50Hz 720p @ 50/60Hz 1080p @ 50/60Hz |
| Lungime de undă ieșire optică: | 1310 nm 1550 nm |
| Tip conector: | LC |
| Tip fibră optică: | SMF 0-40km |
| Senzitivitate receptor: | ≤ -32 dBm |
| Putere ieşire: | ≥ -11 dBm |
| Atenuare: | ≤ 14 dB |
| Frecvenţă IR: | 38 kHz |
| Dimensiuni: | 107 x 103 x 21 mm |
| Producător: | SIGNAL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Transmiţător:
- Intrări:
- 1 buc. HDMI
- Ieşiri:
- 1 buc. LC
1 buc. JACK Transmiţător IR - Receptor:
- Ieşiri:
- 1 buc. HDMI
- Intrări:
- 1 buc. LC
1 buc. JACK Receptor IR - Rezoluții suportate la ieșirea HDMI:
- 480i @ 60Hz
480p @ 60Hz
576i @ 50Hz
576p @ 50Hz
720p @ 50/60Hz
1080i @ 50/60Hz
1080p @ 50/60Hz - Rezoluții suportate la intrarea HDMI:
- 480p @ 60Hz
576p @ 50Hz
720p @ 50/60Hz
1080p @ 50/60Hz - Lungime de undă ieșire optică:
- 1310 nm
- 1550 nm
- Tip conector:
- LC
- Tip fibră optică:
- SMF 0-40km
- Senzitivitate receptor:
- ≤ -32 dBm
- Putere ieşire:
- ≥ -11 dBm
- Atenuare:
- ≤ 14 dB
- Frecvenţă IR:
- 38 kHz
- Dimensiuni:
- 107 x 103 x 21 mm
- Producător:
- SIGNAL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













