- Acesta permite transmisia unui semnal video HD de la o sursă de semnal în format HDMI pe distanțe mari (distanța maximă depinde de calitatea cablului folosit) folosind doar un cablu torsadat UTP/FTP de categorie 5e, 6
- Butonul "Length" se folosește pentru adaptarea automată a parametrilor legați de raza de acțiune
| Rezoluții HDMI: | 1080p, 1080i, 720p, 576p, 576i, 480p, 480i |
| Distanța maximă de transmitere: | 40 m @ 720p / 1080p - UTP cat. 6 (conform producătorului) 60 m @ 1080p - UTP cat. 6 (testele noastre) 50 m @ 1080p - UTP cat. 5e (testele noastre) |
| Formate audio suportate: | DTS-HD, Dolby true HD, LPCM7.1, AC3, DTS, DSD |
| Alimentare: | 5 V DC / 1000 mA - În set sunt incluse 2 alimentatoare |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 5 % ... 90 % |
| Dimensiuni: | 67 x 56 x 22 mm |
| Greutate: | 0.045 kg |
| Garanţie: | 2 ani |
Părerea noastră
Extenderele sunt proiectate să își reseteze modul de funcționare atunci când sunt deconectate de la alimentatoarele de rețea electrică (230V).
Specificații
- Distanța maximă de transmitere:
- Formate audio suportate:
- DTS-HD, Dolby true HD, LPCM7.1, AC3, DTS, DSD
- Alimentare:
- 5 V DC / 1000 mA - În set sunt incluse 2 alimentatoare
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Umiditatea relativă permisă:
- 5 % ... 90 %
- Dimensiuni:
- 67 x 56 x 22 mm
- Greutate:
- 0.045 kg
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Extender hdmi
25.11.2024
Florin
Excelent
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















