- Sursă de alimentare pentru echipamente IP precum: camere IP, access point-uri, telefoane IP și altele ce suportă alimentare PoE
- Alimentatorul nu este conform standardului IEEE 802.3af
- În cazul funcționării în regim continuu (24h/24) consumul nu trebuie să depăşească 80% din curentul maxim furnizat
- Vă rugăm să asigurați o răcire adecvată echipamentului în timpul funcționării!
| Număr intrări: | 1 buc. RJ-45 |
| Curent maxim de descărcare: | 1000 mA |
| Tensiune ieşire: | 24 V DC |
| Tensiune intrare: | 100 V ... 240 V AC |
| Putere ieşire: | 24 W |
| Protecții: | ![]() |
| Carcasă: | Material plastic |
| Indicatoare LED: | LED roșu - alimentare pornită LED verde - funcţionare LED intermitent - eroare |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | 0 ... 40 °C / 20 ... 80 % |
| Greutate: | 0.1 kg |
| Dimensiuni: | 85 x 47 x 67 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr intrări:
- 1 buc. RJ-45
- Curent maxim de descărcare:
- 1000 mA
- Tensiune ieşire:
- 24 V DC
- Tensiune intrare:
- 100 V ... 240 V AC
- Putere ieşire:
- 24 W
- Protecții:
- Nu
- Carcasă:
- Material plastic
- Indicatoare LED:
- LED roșu - alimentare pornită
- LED verde - funcţionare
- LED intermitent - eroare
- Temperatură de lucru / umiditate relativă:
- 0 ... 40 °C / 20 ... 80 %
- Greutate:
- 0.1 kg
- Dimensiuni:
- 85 x 47 x 67 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













