- SPT-1/1P se foloseşte la alimentarea echipamentelor de tip PoE
- Tehnologia PoE permite crearea unor sisteme informatice folosind doar un cablu UTP/FTP pentru comunicație și alimentare
- În cazul funcționării în regim continuu (24h/24) consumul nu trebuie să depăşească 80% din curentul maxim furnizat
- Vă rugăm să asigurați o răcire adecvată echipamentului în timpul funcționării!
| Standarde: | IEEE 802.3af |
| Tensiune intrare: | 100 V ... 240 V AC |
| Tensiune ieşire: | 48 ... 56 V DC |
| Număr intrări: | 1 |
| Conector: | 2 x RJ-45 mamă |
| Indicatoare LED: | Conectarea la alimentare, PoE |
| Putere ieşire: | 15.4 W |
| Viteze de transmisie suportate: | 10 / 100 Mbps |
| Protecții: | ![]() |
| Carcasă: | Material plastic |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | 0 °C ... 40 °C / 5 % ... 90 % |
| Greutate: | 0.166 kg |
| Dimensiuni: | 145 x 65 x 43 mm |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Standarde:
- IEEE 802.3af
- Tensiune intrare:
- 100 V ... 240 V AC
- Tensiune ieşire:
- 48 ... 56 V DC
- Număr intrări:
- 1
- Conector:
- 2 x RJ-45 mamă
- Indicatoare LED:
- Conectarea la alimentare, PoE
- Putere ieşire:
- 15.4 W
- Viteze de transmisie suportate:
- 10 / 100 Mbps
- Protecții:
- Nu
- Carcasă:
- Material plastic
- Temperatură de lucru / umiditate relativă:
- 0 °C ... 40 °C / 5 % ... 90 %
- Greutate:
- 0.166 kg
- Dimensiuni:
- 145 x 65 x 43 mm
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare

















