- Echipamentul PFT1300 permite conectarea a 2 camere cu alimentare PoE folosind o singură linie Ethernet
- Conexiunea tip cascadă a 2 extendere permite conectarea în acest mod a până la 3 camere
- Echipamentul este alimentat de la un switch PoE sau alt echipament care este conform acestui standard
- În acest mod nici extenderul și nici camera conectată la acesta nu necesită alimentare adițională
| Porturi LAN: | 1 x RJ45 10/100 Base-T + bornă alimentare : PoE (802.3af/at), 2 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af) |
| Management: | ![]() |
| Diode LED: | LAN, PoE |
| Viteză de comunicaţie: | 10 / 100 Mbps |
| Putere maximă per port: | 15.4 W @ port PoE - Primul echipament 3 W @ port PoE - Al doilea echipament din cascadă |
| Caracteristici principale: | Echipamentele se pot monta în cascadă Poate funcționa ca extender de rețea LAN sau de alimentare PoE |
| Consum: | 0.3 W |
| Rază de acţiune: | 100 m - Intrare 100 m - Ieşire |
| Protecții: | Supratensiune |
| Carcasă: | Din material plastic, montaj pe şină DIN, TS-35 |
| Alimentare: | PoE (802.3af/at) |
| Temperatură de lucru / umiditate relativă: | -30 ... 65 °C / 10 ... 90 % |
| Greutate: | 0.06 kg |
| Dimensiuni: | 80 x 51 x 23 mm |
| Producător: | DAHUA |
| Garanţie: | 3 ani |
Specificații
- Porturi LAN:
- 1 x RJ45 10/100 Base-T + bornă alimentare : PoE (802.3af/at),
- 2 x RJ45 10/100 Base-T + PoE (802.3af)
- Management:
- Nu
- Diode LED:
- LAN, PoE
- Viteză de comunicaţie:
- 10 / 100 Mbps
- Putere maximă per port:
- 15.4 W @ port PoE - Primul echipament
- 3 W @ port PoE - Al doilea echipament din cascadă
- Caracteristici principale:
- Echipamentele se pot monta în cascadă
- Poate funcționa ca extender de rețea LAN sau de alimentare PoE
- Consum:
- 0.3 W
- Rază de acţiune:
- 100 m - Intrare
100 m - Ieşire - Protecții:
- Supratensiune
- Carcasă:
- Din material plastic, montaj pe şină DIN, TS-35
- Alimentare:
- PoE (802.3af/at)
- Temperatură de lucru / umiditate relativă:
- -30 ... 65 °C / 10 ... 90 %
- Greutate:
- 0.06 kg
- Dimensiuni:
- 80 x 51 x 23 mm
- Producător:
- DAHUA
- Garanţie:
- 3 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare
















