- Controlerul MTX-300 permite extinderea sistemelor de alarmă cu echipamente wireless care funcționează la frecvența de 433 MHz
- Echipamentul se poate conecta la centralele SATEL din seriile: INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, VERSA Plus, precum și la modulul MICRA
- Există și posibilitatea de utilizare a modulului în cadrul oricărui sistem de alarmă fabricat de alt producător sau în sistemele de automatizare, de exemplu pe post de controler radio
| Compatibil cu: | Satel MICRA |
| Număr de echipamente wireless suportate: | 32 x Telecomandă, 16 x Detector PIR wireless, 4 x Sirena |
| Banda de frecvenţe: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Intrări: | 2 intrări programabile |
| Ieşiri: | 8 ieșiri programabile |
| Funcţii cheie: | Mod de lucru autonom sau ca şi terminal legat la controler Detecţie tamper – deschidere carcasă Programarea cu ajutorul butoanelor de pe placa de bază sau prin intermediul programului MTX SOFT |
| Alimentare: | 12 V DC / 70 mA (max) |
| Temperatură de lucru: | - 10 ... 55 °C |
| Dimensiuni: | 126 x 158 x 32 |
| Greutate: | 0.21 kg |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- Satel MICRA
- Număr de echipamente wireless suportate:
- 32 x Telecomandă,
- 16 x Detector PIR wireless,
- 4 x Sirena
- Banda de frecvenţe:
- 433.05 MHz ... 434.79 MHz
- Intrări:
- 2 intrări programabile
- Ieşiri:
- 8 ieșiri programabile
- Funcţii cheie:
- Mod de lucru autonom sau ca şi terminal legat la controler
- Detecţie tamper – deschidere carcasă
- Programarea cu ajutorul butoanelor de pe placa de bază sau prin intermediul programului MTX SOFT
- Alimentare:
- 12 V DC / 70 mA (max)
- Temperatură de lucru:
- - 10 ... 55 °C
- Dimensiuni:
- 126 x 158 x 32
- Greutate:
- 0.21 kg
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Fișiere
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













