- Expanderul INT-RX-S este dedicat conlucrării cu centralele de alarmă din seria INTEGRA, VERSA, PERFECTA și cu sistemul ACCO NET
- Extenderul lucrează cu telecomenzi wireless în banda de 433MHz și permite comandarea centralelor cu ajutorul acestora.
| Număr maxim de telecomenzi : | 248 |
| Compatibil cu: | INTEGRA, VERSA, PERFECTA 16, PERFECTA 32, PERFECTA-T 32, Sistem ACCO NET |
| Banda de frecvențe: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Tip telecomenzi suportate: | MPT-300, MPT-350, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Consum curent: | max. 29 mA |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Umiditatea relativă permisă: | 93 % |
| Greutate: | 0.03 kg |
| Dimensiuni: | 24 x 110 x 27 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr maxim de telecomenzi :
- 248
- Compatibil cu:
- INTEGRA, VERSA, PERFECTA 16, PERFECTA 32, PERFECTA-T 32, Sistem ACCO NET
- Banda de frecvențe:
- 433.05 MHz ... 434.79 MHz
- Tip telecomenzi suportate:
- MPT-300, MPT-350, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4
- Alimentare:
- 12 V DC
- Consum curent:
- max. 29 mA
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.03 kg
- Dimensiuni:
- 24 x 110 x 27 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare













