- Modulul permite extensia sistemului cu 8 intrări de releu pentru centralele de alarmă INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT
- INT-ORS se montează în şină DIN 35 mm
| Compatibil cu: | INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT |
| Număr ieşiri: | 8 buc. - programabil |
| Tipurile de ieșiri: | Cu releu |
| Ieşire tamper: | ![]() |
| Curent maxim comutat pe releu: | max. 16 A |
| Tensiune maximă comutată pe releu: | max. 250 V AC |
| Curent maxim consumat: | 280 mA |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.28 kg |
| Dimensiuni: | 122 x 92 x 58 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT
- Număr ieşiri:
- 8 buc. - programabil
- Tipurile de ieșiri:
- Cu releu
- Ieşire tamper:
- Nu
- Curent maxim comutat pe releu:
- max. 16 A
- Tensiune maximă comutată pe releu:
- max. 250 V AC
- Curent maxim consumat:
- 280 mA
- Alimentare:
- 12 V DC
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.28 kg
- Dimensiuni:
- 122 x 92 x 58 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare















