- Expander INT-R pentru centralele de alarmă care permite conectarea cititoarelor de carduri şi pastile iButton pentru a realiza controlul de acces sau activarea/dezactivarea zonei de acces
| Compatibil cu: | INTEGRA / CA-64 |
| Număr de echipamente suportate: | 2 |
| Compatibil cu protocoale: | Wiegand 26-66bit, DALLAS |
| Caracteristici principale: | Tamper Posibilitatea de activare/dezactivare a alarmei şi oprirea alarmelor cu ajutorul cititoarelor Posibilitatea de deschidere automată a ușilor în cazul unei alarme de incendiu Intrarea permite deschidere ușii cu ajutorul unui buton |
| Consum curent: | max. 150 mA |
| Alimentare: | 12 V DC |
| Greutate: | 0.08 kg |
| Dimensiuni: | 140 x 68 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Compatibil cu:
- INTEGRA / CA-64
- Număr de echipamente suportate:
- 2
- Compatibil cu protocoale:
- Wiegand 26-66bit, DALLAS
- Caracteristici principale:
- Tamper
- Posibilitatea de activare/dezactivare a alarmei şi oprirea alarmelor cu ajutorul cititoarelor
- Posibilitatea de deschidere automată a ușilor în cazul unei alarme de incendiu
- Intrarea permite deschidere ușii cu ajutorul unui buton
- Consum curent:
- max. 150 mA
- Alimentare:
- 12 V DC
- Greutate:
- 0.08 kg
- Dimensiuni:
- 140 x 68 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare












