- Expanderul INT-O permite dezvoltarea sistemului cu 8 ieşiri programabile
- Echipamentul este dedicat centralelor de alarmă INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA
| Număr ieşiri: | 8 buc. - programabil |
| Tipurile de ieșiri: | 8 buc. OC, 8 buc. Cu releu |
| Ieşire tamper: | ![]() |
| Sarcină ieșiri programabile de tip OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Curent maxim comutat pe releu: | max. 2 A DC |
| Tensiune maximă comutată pe releu: | max. 24 V DC |
| Consum curent de către releul activ: | 16 mA |
| Curentul consumat(fără sarcină ieșire OC și fără relee active): | 36 mA |
| Alimentare: | 12 V DC / 160 mA (max) |
| Caracteristici principale: | Solicitarea ieşirii +12V 2.5 A / 12 V DC Fiecare ieşire de tip OC este conectată în paralel cu ieșirea releului |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.09 kg |
| Dimensiuni: | 140 x 68 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr ieşiri:
- 8 buc. - programabil
- Tipurile de ieșiri:
- 8 buc. OC,
- 8 buc. Cu releu
- Ieşire tamper:
- Da
- Sarcină ieșiri programabile de tip OC:
- 50 mA / 12 V DC
- Curent maxim comutat pe releu:
- max. 2 A DC
- Tensiune maximă comutată pe releu:
- max. 24 V DC
- Consum curent de către releul activ:
- 16 mA
- Curentul consumat(fără sarcină ieșire OC și fără relee active):
- 36 mA
- Alimentare:
- 12 V DC / 160 mA (max)
- Caracteristici principale:
- Solicitarea ieşirii +12V 2.5 A / 12 V DC
- Fiecare ieşire de tip OC este conectată în paralel cu ieșirea releului
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.09 kg
- Dimensiuni:
- 140 x 68 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














