- Expanderul INT-E permite îmbunătăţirea sistemului cu 8 intrări prin cablu, deservind configuraţiile NO, NC, EOL, 2EOL i 3EOL
- Datorită analizei semnalelor de intrare, este posibilă conectarea directă a senzorilor pentru rolete şi pentru detecție vibraţii
- Echipamentul este dedicat centralelor de alarmă INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA
| Număr intrări: | 8 buc. - programabil |
| Configurație suportată: | NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL |
| Ieşire tamper: | ![]() |
| Caracteristici principale: | Suport pentru senzorii de vibraţii şi pentru rolete valoare rezistență EOL programabilă |
| Alimentare: | 12 V DC / 80 mA (max) |
| Temperatură de lucru: | -10 °C ... 55 °C |
| Greutate: | 0.04 kg |
| Dimensiuni: | 80 x 57 mm |
| Producător: | SATEL |
| Garanţie: | 2 ani |
Specificații
- Număr intrări:
- 8 buc. - programabil
- Configurație suportată:
- NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL
- Ieşire tamper:
- Da
- Caracteristici principale:
- Suport pentru senzorii de vibraţii şi pentru rolete
- valoare rezistență EOL programabilă
- Alimentare:
- 12 V DC / 80 mA (max)
- Temperatură de lucru:
- -10 °C ... 55 °C
- Greutate:
- 0.04 kg
- Dimensiuni:
- 80 x 57 mm
- Producător:
- SATEL
- Garanţie:
- 2 ani
Comentarii
Întrebări și răspunsuri (0)
Nu există întrebări pentru acest produs
Întrebarea a fost trimisă către echipa noastră. Multumim!
Pune o întrebare














